Špeciálna ponuka

Vinársky balík na dve noci

Príďte si vychutnať krásu a harmóniu viníc v rámci Vinárskeho balíčka na dve noci. Pri príchode vás bude čakať náš set vín KLASIK. Do vinohradov Tajna Vineyards and Winery dostanete voľný vstup nielen počas otváracích hodín, ale privátny kľúč môžete využiť kedykoľvek a zostať ako dlho budete chcieť. Na apartmán vám pripravíme chutné bohaté raňajky, ktoré si nájdete v chladničke už pri príchode.

Príďte si vychutnať krásu a harmóniu viníc v rámci Vinárskeho balíčka na dve noci. Pri príchode vás bude čakať set vín KLASIK, do vinohradov Tajna Vineyards and Winery dostanete voľný vstup nielen počas otváracích hodín, ale privátny kľúč môžete využiť kedykoľvek a zostať ako dlho budete chcieť. Na apartmán vám pripravíme chutné bohaté raňajky, ktoré si nájdete v chladničke už pri príchode.

Pre ubytovaných hostí je kľúč od vinohradov k dispozícii na apartmáne a možnosť navštíviť vinohrad aj mimo otváracích hodín a neobmedzene.

Pre váš dokonalý pobyt vám dáme množstvo ďalších odporúčaní na gastronómiu a aktivity v okolí. Spravíme všetko pre to, aby bol váš zážitok s nami excelentný.

Vinársky pobyt na dve noci zahŕňa:

  • Ubytovanie v apartmáne pre dve osoby na dve noci.   
  • Bohaté raňajky pripravené vo forme balíčka v chladničke pred príchodom.
  • Neobmedzený vstup do vinohradov Tajna Vineyards nad Winery s kľúčom do vinohradov.
  • Set vín KLASIK.
  • Parkovanie a Wifi.

CENA ZA VINÁRSKY BALÍK JE 379 EUR

Cena nezahŕňa mestský poplatok.
Každá ďalšia noc s raňajkami po zľave 145 EUR/2 osoby.

Pošlite nám požiadavku na vybranú aktivitu teraz:


    Write a review