Špeciálne ponuky

Doplnkové služby pre skupiny a firmy.

Degustácia pre ubytovaných hostí v Executive apartmáne so záhradou (F)

Radi pre vás vo Wine Apartments zorganizujeme degustáciu so someliérom pre menšie skupinky, vašich známych, rodinu, priateľov, či kolegov. Degustáciu so someliérom pre skupinu odporúčame zorganizovať na Executive apartmáne F, kde je k dispozícii vinotéka a veľký stôl, pri ktorom sa pohodlne usadí až 8-9 osôb.

Degustácia v Tajna Vineyards & Winery

Tiež môžeme vaše zážitky rozšíriť o aktivity vo vinárstve a vo vinohradoch, pričom vám vo Wine Apartments zabezpečíme komfortné ubytovanie.

 

Poďte s nami snívať, zdieľať vášeň pre prírodu, unikátne víno, zážitkovú gastronómiu a oslavovať. Máme bohaté skúsenosti s organizovaním súkromných degustácií, firemných eventov, rodinných osláv, či teambuildingov. Zažite s nami nezabudnuteľné chvíle.

Naše ďalšie odporučenia: Z ďalších aktivít vám radi zabezpečíme cestu po vinárstvach vo Vrábľoch alebo let balónom nad Nitrou a nad vinicami.

Zarezervujte si váš event vo Wine Apartments na telefónnom čísle: +421 917 320 210, e-mail: info@wineapartments.sk. Alebo vyplňte a zašlite nám nasledovný formulár:

Pošlite nám požiadavku na vybranú aktivitu a radi vám ju zabezpečíme.


    Write a review