Špeciálne ponuky

Doplnkové služby pre jednotlivcov.​

Pobytové balíčky

Pripravili sme pre vás tiež spojenie výnimočného ubytovania a ďalších zážitkov, ktoré si môžete objednať ako výhodný balík služieb. Pre ubytovaných hostí je kľúč od vinohradov k dispozícii na apartmáne a možnosť navštíviť vinohrad aj mimo otváracích hodín a neobmedzene.

Romantický balík na dve noci

Užite si vo Wine Apartments romantický pobyt s výnimočnou romantickou atmosférou, fľašou sektu, čokoládou, setom vín KLASIK, raňajkami a bohatým piknikovým košom pre dve osoby.

Vinársky balík na dve noci

Príďte si vychutnať krásu a harmóniu viníc v nádhernom apartmáne so setom vín KLASIK, raňajkami a neobmedzeným vstupom do víníc vinárstva Tajna Vineyards and Winery.

Degustácie na apartmáne

Vami vybrané vína si môžete priamo objednať popri vašej rezervácii apartmánu, radi vám ich na apartmán pripravíme. A Vy si ich už len jednoducho vychutnáte samostatne, za sprievodu virtuálneho someliéra alebo so someliérom naživo. Všetko podľa Vašich predstáv a prianí.

Kolekcia vín a videá

Pre vinársky zážitok s virtuálnym someliérom s odkazom na degustačné video vám ponúkame nasledovné degustačné sety:

Degustačný set Klasik

Cena: 33 €

Set troch vynikajúcich vín pripravený na izbe s linkom na videonahrávku degustácie týchto vín. Video degustácia s virtuálnym someliérom je skvelou náhradou aj za živú prezentáciu.

Set si môžete objednať aj pri rezervácii pobytu v doplnkových službách.

Degustačný set Someliér

Cena: 76 €

Set šiestich vynikajúcich vín pripravený na izbe s linkom na videonahrávku degustácie týchto vín. Video degustácia s virtuálnym someliérom je skvelou náhradou aj za živú prezentáciu.

Set si môžete objednať aj pri rezervácii pobytu v doplnkových službách.

Degustačný set Premium

Cena: 100 €

Set šiestich prémiových vynikajúcich vín pripravený na izbe s linkom na videonahrávku degustácie týchto vín. Video degustácia s virtuálnym someliérom je skvelou náhradou aj za živú prezentáciu.

Set si môžete objednať aj pri rezervácii pobytu v doplnkových službách.

Someliér na apartmáne

Degustáciu so súkromným someliérom pre dvojice a menšie skupinky vieme zabezpečiť aj priamo vo Wine Apartments. Neváhajte nás kontaktovať a dohodneme všetky potrebné detaily. Rezervácia someliéra je potrebná v dostatočnom časovom predstihu.

Klasická degustácia s kurzom degustovania

Počas 2-3 hodín ochutnáte 10 vzoriek vína. Vína sú starostlivo obmieňané podľa sezóny. Cena obsahuje okrem profesionálneho someliéra aj vína a studené misy. Naučíte sa ako sa víno degustuje, základy vína a mnoho ďalších inšpirujúcich informácií. 

Rezervácia someliéra je potrebná v dostatočnom časovom predstihu. Kontaktujte nás.

Cena: 250 € pre dve osoby
Každá ďalšia osoba: 50

Degustácie vo vinohradoch Tajna Vineyards & Winery​

Navštívte vinárstvo a zažite ochutnávku vín, priamo na mieste, kde víno vzniklo. Zároveň sú pre návštevníkov pripravené piknikové koše, s ktorými si môžete zájsť na prechádzku do vinohradov a tak si vychutnať vína a rôzne dobroty spolu s autentickou energiou prírody a viníc.

Pre ubytovaných hostí je kľúč od vinohradov k dispozícii na apartmáne a možnosť navštíviť vinohrad aj mimo otváracích hodín a neobmedzene.

Piknik vo vinohradoch Tajna Vineyards & Winery (potreba rezervácie vopred)

Spojte si Váš pobyt vo Wine Apartments s piknikom vo vinohradoch. Piknik s bohatou ponukou jedla a výborným vínom. Zažite jedinečný dotyk s prírodou a vychutnajte si kvalitné lokálne surovinami. Špeciálne pre hostí Wine Apartments pripravíme piknikový kôš aj mimo otváracích hodín. Pripravíme vám ho na izbu a taktiež dostanete privátny vstup do vinohradov a kľúč do vinohradov s mapkou. Hostia Wine Apartments tak potom môžu stráviť toľko času, koľko a kedy budú chcieť.

…zobraziť viac

Piknik zahŕňa:

  • 1 víno (pre 2 osoby), 2 vína (pre 4 osoby) podľa vlastného výberu edície FRESH
  • Čerstvá voda z vlastnej studne
  • Domáca kačacia pečeňová paštéta, foie gras alebo kačacie trhané mäso
  • Výber lokálnych syrov a šuniek
  • Pečivo
  • Čerstvé ovocie
  • Sladký koláč od babičky
  • Spoločenská hra (karty)
  • Pikniková deka
  • Piknikový kôš, ktorý obsahuje taniere, príbor, poháre a chladič na víno

Piknik je potrebné rezervovať vopred. Pri rezervácií je potrebné upresniť o aké víno z ponuky Tajna máte záujem. Keďže sa odohráva v prírode, prosím berte ohľad na to, že je jeho dostupnosť závislá od pekného počasia.

Piknik si môžete objednať aj pri rezervácii pobytu v časti doplnkové služby v našom rezervačnom systéme.

zobraziť menej

 

Cena za piknikový kôš: 75 / 2 osoby
Cena za piknikový kôš: 150 / 4 osoby

Degustácia vína vo vinohradoch Tajna Vineyards and Winery

Ak chcete nahliadnuť do priestorov vinárstva a vinohradov a ochutnať pár vzoriek vína, navštíviť ho môžete počas otváracích hodín od pondelka do piatku. Môžete ho navštíviť aj bez rezervácie.

Pošlite nám požiadavku na vybranú aktivitu a radi vám ju zabezpečíme.